تبلیغات

موفقیت یک فرد، یک گروه، یک شرکت کوچک و بزرگ اتفاقی یا شانسی نمی باشد، داشتن رابطه یک شخص یا زیر گروه که به آن گفته می شود تونل زدن نیست.

امروزه هر کسی که موفقیتی در زندگی و  کسب و کار بدست می آورد با برنامه ریزی دقیق و سیاست درست می تواند برای پیشرفت خود رقم بزند.

مثال: پخش تراکت، سامانه های اس ام اس، سایت های تخفیف خدمات و کالا، تیزر های تبلیغات بنری تلویزیون، تبلیغات متنی، روزنامه، مجله، بانک تبلیغاتی و خیلی از روش های موجود دیگر … ؛ که هر کدوم مشکلات و هزینه های متفاوت و پر دردسر خود را دارند که نمونه بارز آن تراکت یا اس ام اس هست.

که به طور مثال؛ تمرکز و فعالیت روی تراکت که دردسر بسیاری بر روی کارمند پخش کاغذ و کنترل پخش رو به خوبی بتواند کنترل کند، هر ۱۰ نفر که تراکت رو دریافت می کنند ۳ نفر نسبت به تبلیغات بی تفاوت هستند و ۷ نفر باقی مانده که یک نگاه سطحی بر روی آگهی شما دارند، ۳ نفر پیگیری می کنند.

پیام بازرگانی که در تلویزیون پخش می شود هم بحثی نداریم؛ چون حداقل قیمت ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان پخش آن برای ۱۰ الی ۱۵ ثانیه در تلویزیون می باشد که هزینه ساخت تیزر آن جدا است.

امروزه در قرن ۲۱ جهان ارتباط و اینترنت هستیم که روز به روز در حال پیشرفت چشم گیر می باشد، عصر تکنولوژی و اینترنت که هر ۱۰ نفر، برای نیاز های روزمره خود ۸ نفر از طریق شبکه قدرتمند مجازی برطرف می کنند.

با این که هزینه نسبتأ بالایی دارد؛ ولی می شود گفت که جایگاه خوب و بهتری نسبت به تراکت و دردسر های گفته شده را به خود اختصاص داده است و ارائه هر چه بهتر محصولات و خدمات در تبلیغات شما در تمام زمینه های مختلف را دارا می باشد.

فروشگاه اینترنتی پارسا کریستال، یک سایت تخصصی برای عرضه تبلیغات بنری، تبلیغات متنی، در راستای خدمات و محصولات شما همکاران عزیز می باشد.

امیدواریم بتوانیم بخش کوچکی در موفقیت های روز افزون شما عزیزان داشته باشیم.

شرایط و ضوابط :

– آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغات خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نامطلوب تبلیغ شده در سایت شود.

پارسا کریستال  مختار است تا پاسخگویی آگهی دهنده نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد که این امر باعث ضرر و زیان به روند عادی فروشگاه شده و متحمل پرداخت جریمه ۵۰% هزینه مبلغ تبلیغات مورد تخلف برای به جریان انداختن ادامه ی تبلیغ اصلاح شده می شود.

– در طول دروه تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ای که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.

– درصورت سفارش تبلیغات و پرداخت هزینه، امکان بازگشت مبلغ امکان پذیر نمی باشد.

مواردی که از درج آگهی آن ها معذور هستیم:

– درج تبلیغات پاپ آپ به دلیل ایجاد مزاحمت برای کاربران
تبلیغات شبکه ها و سایت های کسب در آمد بر اساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی
گروه های ایمیل (مانند گروه های یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل به صورت انبوه می باشد.

– سایت هایی که فعالیتی مشابه با سایت فروشگاه اینترنتی پارسا کریستال دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ می کنند.

– هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدید کنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
– سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آن ها را تبلیغ می کنند.
– بنر هایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هر گونه تبلیغات بنری که از تصاویر زنان بی حجاب استفاده کرده باشد.
– تبلیغ فروشگاه های؛ محصولات زناشویی، روش های عبور از فیلتر و محصولات غیر مجاز
– تبلیغ فروشگاه ها و سایت های فاقد نماد اعتماد الکترونیکی eNamad.

تعرفه و جایگاه تبلیغات در فروشگاه آخرین بروز رسانی قیمت ها  ۹۵/۰۲/۱۹

با ۵۰% تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان یک ماه سفارش دو ماه نمایش در سایت

نمایش در بالای هدر فروشگاه یک بنر

اخطار!

از همکاران فروش هاست دامینه کسب و کار و فعالیت های اینترنتی دارن لطفأ از این بخش های ارتباط با این فروشگاه به هیچ عنوان تبلیغات خود را ارسال نکنند که باعث کندی روند فعالیت فروشگاه شوند

در صورت عدم توجه به این تقاضا دوستانه قانونی برخورد میشود

باما تماس بگیرید

:

Email : ads@parsa-crystal.Com

:

۰۲۱-۷۷۲۹-۴۱۸۳ و ۴۴۸۰-۲۷۰-۰۹۱۲